فروش آمونیاک مایع عمده 10 لیتری

امروزه برای تنظیم کردن میزان اسیدی بودن محلول های شیمیایی و صنعتی مختلف از آمونیاک مایع استفاده می کنند. با توجه به کاربردی بودن این محصول و نیاز بالا به آن فروش عمده آن در حجم های 10 لیتری با طرح های ویژه ای انجام می گیرد. یکی از کاربرد های این محصول در تهیه کود های شیمیایی گیاهان است که آمونیاک باعث آزاد سازی نیتروژن می شود که این ماده مغذی برای رشد و باروری گیاهان بسیار مفید می باشد.

فروش آمونیاک مایع عمده

بیشتر کارخانجات تولیدی و کارگاه های صنایع شیمیایی آمونیاک مایع را به صورت عمده به فروش می رسانند. این عمل ممکن است که توسط نمایندگی های فروش کارخانه انجام گیرد و حتی ممکن است که با توزیع کنندگان مستقل انجام گیرد. یکی دیگر از مهمترین کاربردهای آن در تولید و ساخت شیشه پاک کن ها و مواد شوینده سرامیکی می باشد که ترکیبات این ماده سبب از بین رفتن چربی و لکه می شود.

بیشتر سازندگان مواد شوینده و تولید کنندگان مواد غذایی مشتریان و متقاضیان عمده آمونیاک مایع می باشند که برای تولید محصولات خود از این محصول استفاده های فراوانی می کنند. یکی دیگر از کاربرد های مهم این مایع در تمیز کردن انواع جواهرات گرانبها مثل طلا، نقره، پلاتین و غیره می باشد.

اکثر تولیدی های جواهر و طلاساز ها و طلا فروش ها این مایع را در حجم های عمده برای کارهای خود تامین می کند. با توجه به مصرف زیاد این محصول در صنایع مختلف نیاز به آن گسترش یافته است و تولید کنندگان آن را به سراسر شهرهای ایران ارسال می کنند.

علاوه بر ارسال داخلی، خیلی از کشورهای خارجی به دنبال خرید این محصول می باشند و آن را از سازندگان ایرانی تهیه می کنند. برخی از شرکت های تجاری صادرات آمونیاک مایع را در حجم های عمده انجام می دهند و حجم وسیعی از این محصول را به کشورهای دیگر ارسال می کنند.

این محصول قوانین بازرگانی خاص خود را دارد و برای جا به جایی و حمل و نقل محصول تدابیر ویژه ای در نظر گرفته می شود، زیرا این محصول بسیار حساس و خطر ساز می تواند باشد. همچنین این محصول در تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد و مراکز تصفیه آب از این مایع استفاده های گسترده ای دارند.

فروش آمونیاک مایع عمده

آمونیاک مایع 10 لیتری

مراکزی که به تصفیه آب نیاز دارند مثل مراکز و موسسات پرورش ماهی و موجودات آبزی، برای تصفیه آب مورد نیاز ماهیان از آمونیاک مایع استفاده می کنند. اکثر این مجموعه ها آمونیاک مایع 10 لیتری را در تعداد بالا به صورت عمده سفارش می دهند تا از لحاظ قیمتی برای آن ها مقرون به صرفه باشد. آزمایشگاه های شیمیایی نیز متقاضی این محصول می باشند و آن ها را در حجم های عمده 10 لیتری برای خود تهیه می کنند.

از این محصول برای شناسایی برخی از فلزات استفاده می کنند که این مایع در تماس با برخی فلزات خاص به رنگ های مختلفی در می آید و مانند یک شناساگر عمل می کند. یکی دیگر از موارد استفاده آن در طراحی های یخچال می باشد که باعث کمک به فرآیند خنک سازی موتور یخچال می شود. شرکت های سازنده یخچال صنعتی از این محصول در حجم های بسیار زیادی استفاده می کنند.

آمونیاک مایع 4 لیتری

یک نمونه دیگر از محصولات کاربردی آمونیاک مایع 4 لیتری می باشد که مورد استفاده های فراوانی در صنایع مختلف قرار می گیرد. این مایع بی رنگ می باشد و دارای بوی تندی است که اگر به صورت طولانی مدت آن را تنفس کنید دچار مسمومست های شدید شده و ممکن است که جان خود را از دست بدهید.

پس توصیه می شود که در هنگام استفاده از آن توصیه های ایمنی را جدی بگیرید و از استشمام مستقیم آن به طور جدی پرهیز کنید. این محصول را در حجم های 4 لیتری و یا کوچکتر آن، معمولا کشاورزان و زراعت کاران برای باغ و محصولات گیاهی خود فراهم می کنند.

ترکیب این مایع با سایر مواد شیمیایی دیگر، کود های بسیار مناسبی برای گیاهان و درختان میوه ای تشکیل می دهد که در میزان باردهی محصولات بسیار موثر می باشد. آمونیاک مایع 4 لیتری در اکثر مراکز فروش و فروشگاه های محصولات شیمیایی وجود دارد که در بسته بندی های مطمئن برای عموم به فروش می رسد.

متاسفانه توزیع آزاد آن سبب می شود تا افراد سودجو از آن استفاده های غیر قانونی داشته باشند و از آن برای تولید مواد منفجره استفاده کنند. برخی از این افراد در پایان سال با  نزدیک شدن آخر سال انواع مواد منفجره را تولید کرده و با قیمت های گزافی آن ها را به جوان های مردم می فروشند و خطرات زیادی را در این راه به جان مردم می اندازند. نکته دیگر اینکه برخی از افراد برای خود این مواد را تهیه می کنند که ممکن است باعث صدمات جدی و غیر قابل جبرانی شود.

آمونیاک مایع 4 لیتری

آمونیاک مایع 500ml

نمونه های کوچک آمونیاک مایع در مراکز فروش آن عرضه می شود که معمولا در حجم های 1 لیتری و یا 500ml به تولید می رسند. این محصولات برای استفاده های متعددی به کار می روند که بیشترین مورد مصرف آن ها برای کود دهی و تقویت گیاهان و تولیدات گلخانه ای می باشد.

برخی از این محصولات استفاده های پزشکی نیز دارد و از آن برای ساخت داروهای خاصی استفاده می شود. همانطور که گفته شد این مایع خاصیت بازی دارد و با تنظیم محیط اسیدی محلول ها به کار می رود، از این رو مهم ترین ویژگی و مزیت آن می تواند انحلال پذیری آن در آب باشد.

یکی از مراکز عرضه کننده و مجموعه های تجاری شرکت ما می باشد که سالها در زمینه پخش و توزیع انواع محصولات شیمیایی مثل آمونیاک مایع فعالیت می کند. انواع این محصولات در حجم های مختلف را می توانید درون سایت مجموعه ما یافته و در صورت لزوم آن را سفارش دهید.

آمونیاک مایع 500ml

مجموعه ما برای صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان امکان ثبت خرید اینترنتی را از طریق همین سایت فراهم کرده است که افراد و متقاضیان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن برای خرید این محصول اقدام کنند. لازم به ذکر است که بعد از ثبت سفارش محصول همکاران ما نسبت به ارسال محصول اقدام می کنند و آن را تحت مراقبت های ویژه به دست مشتریان می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.